VIP Video’s voor je Bedrijf:
traject voor als je wél alle voordelen van zakelijke video’s wil – maar niet de lasten. Want jij hebt echt geen tijd/zin om het allemaal zelf te doen.
Je maakt in 1 jaar tussen de 10 en 24 video’s voor je online training, lancering, challenge of voor op Social Media. Dat heeft impact!
Hoe kom jij in contact met prospects en klanten?
Als je het mij vraagt: met video natuurlijk.
Video’s voor je bedrijf maken is dé manier om jezelf overtuigend te presenteren als leuk mens en als expert.
Want als klanten je eenmaal gezien hebben, kénnen ze je al (denken ze). Dat schept een band. En dan kan je straks makkelijker iets aan ze verkopen. Je boek, training of workshop.
Daarom maken (hiep hoi!) steeds meer ondernemers werk van hun videomarketing.
Maar ja, dan begint het gelazer …
Video’s maken betekent vooral veel aanklooien
Zeker in het begin. Als je nog niet weet hoe het precies werkt.
Dan is bedenken wat je moet zeggen een enorme struggle.
Maakt het monteren van scènes je gek.
Blijkt ondertitelen nog best een saaie klus.
Kost filmen je meer tijd dan je dacht (en in feite hebt).
Als je dan ook nog je 8yo om advies moet vragen is het verleidelijk om je selfiestok uit het raam te gooien – samen met je laptop én je telefoon. Dat begrijp ik heel goed (#singlemum #kostwinner).
Dan denk je: ‘Dat hele videomarketinggedoe is écht niks voor mij. Dan maar geen challenges om m’n lijst te boosten. Geen videoserie om m’n nieuwe training te lanceren. Geen welkomstvideo op m’n homepage. Ik blijf wel lekker een beetje kletsen in een Facebook live. Daar kijkt tenminste niemand naar.’

Vorige week deelde ik mijn visie-video, gemaakt door Elisabeth Griffioen, op LinkedIn. Vandaag stuur ik een offerte de deur uit voor een 1 op 1 traject voor €####. Een nieuwe lead via dat filmpje. Dus ja: video’s werken

De video staat pontificaal op mijn homepage en ik ben er echt superblij mee! Ik krijg hele mooie reacties en mensen bijven drie keer zo lang op mijn site als eerder.
Van mij mag jij je selfiestok NU uit het raam gooien
Als je maar weet dat ook jij – ja, jij ook – binnen nu en 12 maanden een hele set goeie video’s op de plank kan hebben.
Video’s waarin jij naturel en ontspannen je kijkers meeneemt in je verhaal. Met een mooie achtergrond. Strak gemonteerd. Vlekkeloos ondertiteld.
Volledig passend in de strategie van je bedrijf. Dus met een boodschap die aansluit bij jouw doelgroep en het doel van je video. Succes verzekerd dus.
Wil jij de voordelen van zakelijke video’s zonder het zelf te hoeven doen?
In dit 1-op-1 VIP traject heb je 1 heel jaar lang mij als de Videovakvrouw aan je zij als jouw eigen regisseur/cameravrouw/producent.
De Videovakvrouw , regisseert, filmt en monteert. Jij hoeft verder niks te doen – behalve scripts bedenken, meedenken en voor de camera in actie komen (en de Videvakvrouw helpt je hoogstpersoonlijk over die laatste drempel heen).
Al snel heb je een aantal professioneel gemaakte video’s waarmee jij je klanten zó om je vingers windt. Jou zien is jou geloven.
Katsjing voor je business.
Elisabeth heeft een eigen(wijze) en professionele aanpak, die gericht is op de kern. Door dat filmpje komen klanten naar me toe. Precies de goede, want dat filmpje scheidt het kaf van het koren.

Het is echt een hele goede film geworden. En inmiddels zijn we al over de 5000 views op LinkedIn.
Wie is de Videovakvrouw? Dat ben ik, Elisabeth Griffioen
Als Videovakvrouw zorg ik ervoor dat ondernemers hun doelgroep bereiken met video. Dat doe ik door training en coaching, én door het maken van bedrijfsfilms. Vroeger werkte ik als regisseur en producent bij een aantal tv-programma’s. Toen vond ik bedrijfsfilms maar stom. Dat kwam vooral omdat er zoveel slecht gemaakte bedrijfsfilms waren: een shot van het bedrijfspand, muziekje eronder en een sprekend hoofd bij de voordeur. Onpersoonlijke films, gemaakt door filmmakers zonder hart voor de zaak.
Maar dat hoeft echt niet zo te zijn. Ik weet namelijk precies hoe je goed bekeken films maakt. Toen ik bij de tv werkte, was het een van mijn grootste pleziertjes om elke ochtend de kijkcijfers van ‘mijn’ programma te checken. Die ervaring neem ik mee bij het maken van bedrijfsfilms voor mijn klanten. Zij laten mij doen waar ik goed in ben – heel goeie bedrijfsvideo’s maken die goed bekeken worden en waarmee je klanten krijgt. Zodat zij kunnen doen waar zij goed in zijn – mensen dingen leren, organisaties helpen veranderen of mooie dingen ontwerpen.
Wat gebeurt er als je meedoet aan VIP Video’s voor je bedrijf
3 strategische sessies + 3 opnamedagen
Strategisch videoplan
We maken eerst een strategisch plan voor jouw videomarketing. De video’s moeten passen bij de rest van je bedrijfsplannen. Ga je dit jaar een lancering doen? Of wil je je mailinglijst een boost geven? Kortom: wat wil je bereiken, wie wil je aanspreken en welk verhaal en calls to action horen daarbij?
Videoscript
Als het videoplan er is, schrijft de Videovakvrouw – met jouw input – de videoscripts. Je mag er dus op vertrouwen dat die goed worden (en makkelijk uit te spreken zijn!).
Voorbereiding
Jij leest de tips van de Videovakvrouw over naturel voor de camera staan. Om je alvast voor te bereiden op de opnames. Maar no worries. De Videovakvrouw regelt alles voor je. We zoeken samen de perfecte locatie. Visagist? Wordt geregeld. Jij krijgt alle hulp die je nodig hebt om ontspannen en authentiek in beeld te komen.
Opname & montage
In het videoplan staat ook op welke locaties we gaan filmen. We hebben 3 opnamedagen, verspreid over 1 jaar. De Videovakvrouw regelt de cameraploeg, regisseert de opnames en zorgt ook voor een strakke montage van de ruwe opnames. Inclusief ondertiteling, muziekje en thumbnails voor YouTube.
Welke video’s gaan we maken?
Dat kan van alles zijn:video’s voor je online cursus, voorstelvideo, videochallenge, videoserie voor productlancering. Wat je maar wilt. Je krijgt sowieso advies van de Videovakvrouw. Die zit daar namelijk op.
In dit traject maken we per filmdag minimaal 3 en maximaal 8 video’s. Dus als je dit slim aanpakt heb je er zo tussen de 10 en de 24 video’s. Allemaal goed, allemaal raak.
Wat levert VIP Video’s voor je Bedrijf je op?
- Zekerheid dat je video’s er eindelijk komen
- Serieus aan de slag met je online zichtbaarheid
- Jij hoeft alleen maar aan leuke dingen te denken
- Je kan gewoon je eigen werk blijven doen
- Professionele video’s waarmee je klanten krijgt
Wat kost VIP Video’s voor je Bedrijf?
Voor dit traject investeer je in je professionele zichtbaarheid en in een heleboel gemak en professioneel advies. Voor De Videovakvrouw als jouw persoonlijke regisseur, adviseur en producent betaal je €9995,0 excl btw voor 1 jaar.
Wil jij zeker weten dat je video’s aan alle kanten kloppen?
VIP Video’s voor je Bedrijf van de Videovakvrouw geeft je de zekerheid van professionele bedrijfsfilms. (Ze doet dit al meer dan 15 jaar.)
PS Weet je wat het allergrootste voordeel is van werken met een professionele filmer/regisseur? Zij helpt je wanneer je het spannend vindt. Want beknopt en toch leuk je boodschap overbrengen is lastig. Vaak wordt het wollig en langdradig. Een neutrale maar betrokken buitenstaander geeft je precies de feedback waardoor je ontspant en jouw video wél goed wordt.

Het is zo fijn om met echte vakmensen te werken
Elisabeth Griffioen en ik hebben jaren samen gewerkt voor televisie, Elisabeth als regisseuse en ik als presentatrice van het RTL4 programma ViaVacance. Haar oog voor detail, focus op kwaliteit en aandacht voor alle facetten die bij film maken komen kijken, maken haar in mijn ogen de enige echte video-vakvrouw. Dat zij haar kennis nu al jaren deelt op dit vlak, vind ik te gek.
Elisabeth is naast een video expert, ook een heel fijn persoon om mee te werken en om van te leren…..en jezelf niet altijd serieus nemen is ook heel prettig, want bloopers komen nu eenmaal voor als je met de camera werkt….en die blijven toch echt heel leuk om terug te kijken.

Ik weet nog hoe ik van, nog nooit voor de camera, dus doodsbang, me na 2 filmpjes totaal op mijn gemak voelde met Elisabeth. Het helpt enorm hoe ze meedenkt en snel ziet wat de video boodschap moet zijn, echt ze is zoveel meer dan videovakvrouw. Marketing technisch, qua script een feest om mee te werken.

Ze voelt goed aan wat een video nodig heeft. Raakt echt de kern. En vooral niet te vergeten: een fijn iemand om mee samen te werken. Mooie combi: professioneel en leuk!

Werken met Elisabeth is elke keer weer een feestje! Ze is relaxed en on point, ze denkt met je mee en laat je experimenteren. Met als resultaat hele mooie professionele video’s waarmee ik mensen inspireer om ondernemender in hun werk en leven te staan.

Mijn video’s zijn een veel snellere introductie van mijzelf naar potentiele klanten. Ze krijgen een indruk van wie ik ben die veel verder gaat dan “platte” tekst. Ik ben er heel blij mee en kreeg ook ontzettend veel goede reacties.